Sezona 2015/2016:Osobní stránka na adrese: hcfantom.freepage.cz

Vyhrávali jsme 4:1, ale bohužel jsme neuhlídali Martina Nedvěda...

Goly: Vaňous (Šrami), Váňa (Koki), Standa (Koki), Koki (Míra), Petr (Vaňous)

SESTAVA:
FanTomas - JiFí, Sagi, Váňa, Koki - Vaňous, Šrami, Petr - Franta, Míra, Standa

20.02.2016 HC Fantom : HC Zvozna

prohra 3:5

Opět v oslabené sestavě. První třetina nevypadla špatně, ale v druhé jsme přestali bruslit a soupeř na rozdíl od nás, dával goly. My nedokázali dotlačit puk do brány a to šancí bylo hodně. Ve třetí třetině jsme se nadechli k obratu (jako s Vidlema), ale soupeř půl minuty před koncem rozhodl.
Je potřeba se sejít na závěrečný zápas a zakončit tuto sezonu vítězstvím. Myslím, že tato sezona není špatná :)

Goly: Vaňous (Šrami), Sagi (Vaňous), Bobo (Standa)

SESTAVA:
FanTomas - Sagi, JiFí, Váňa, Játro - Vaňous, Šrami, Petr - Standa, Míra, Franta - Bobo

13.02.2016 HC Vidle : HC Fantom

výhra 3:4

Nastoupili jsme v hodně oslabené sestavě (bez Koki, Mrazík, Pudílek, Vaňous a Martin) ale stejně jsme chtěli vyhrát. Začátek horor. Po 47 sekundách jsme hráli ve třech a v času 9 :30 jsme měli 5 vyloučeného. Díky Bendíkovi a ohromné bojovnosti, jsme dostali pouze 2 goly, i když Prokešové téměř neslezli z ledu. Gol na 3:0 vypadl, že nás zlomí, ale v přesilovce v čase 24:19 nádherně našel Petr Šramiho a ten jel sám na branku. Kupodivu dal :) Pak se soupeř sesypal. 25:01 dal skvělou střelou gol Petr po přihrávce od Šramiho a v čase 25:52 Míra schoval střelu pod hráči a bylo srovnáno. V čase 34:42 jako správný kapitán rozhodl Šrami po přihrávce od JiFího a závaru celé druhé pětky. Soupeř nám se porazil sám svou nedisciplinovaností. Dalším důvodem byly hodně nepřesní rozhodčí. Nedrželi stejný metr a vrcholem bylo vyloučení JiFího na konci zápasu, kdy úplně všichni hráči stáli (i soupeř) a nevěděli kdo půjde ven.
Důležité vybojované výtězství.

Goly: Šrami (Petr), Petr (Šrami), Míra (Játro), Sagi (JiFí)

SESTAVA:
Bendík - Sagi, JiFí, Kev, Váňa - Standa, Šrami, Petr - Játro, Míra, Franta

06.02.2016 HC Radimov : HC Fantom

prohra 7:2

Hráli jsme pouze v 9 lidech, bez veškerých posil. První třetina nebyla špatná, ve druhé jsme byli celkem 5x na trestné lavici (pískal rozhodčí Kovaříček ....) třetí už byl z naší strany zmar. Na závěr se zranil Martin (kotník).

Goly: Martin (Játro), Váňa (Martin)