Sezona 2018/2019:Osobní stránka na adrese: hcfantom.freepage.cz

zápasy v sezoně 2018/2019
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
23.02.2019 HC Fantom : HC Zvíkov

prohra 2:12

V posledním 22.kole nás čekal soupeř, který měl zaručené druhé místo v letošní sezoně. Naše docházka bohužel našla dno. ŠEST lidí v kabině nevěstilo nic dobrého. Všem, co se tohoto utkání zúčastnily patří poděkování. Šest minut jsme drželi sta 0:0, ale pak se začala ukazovat lepší hokejovost soupeře a navíc se dostal do tempa. My jsme se pokoušeli hrát na brejky ..... Zhruba v polovině první třetiny dorazil Martin a bylo veseleji. Náš první gol dal Vodouch. Nestačil se vrátit s brejkem soupeře a puk vyhozený od Martina znamenal samostatný únik a zkušené zakončení :-) 1:4 po první třetině byl celkem dobrej výsledek. Druhý gol dal Fanda po závaru, nechytatelnou ranou pod víko. Konečný stav 2:12 zní hrozně, ale vzhledem k tomu že poslední třetinu jsme hráli opět v šesti, po odstoupení JiFího (koleno), tak není zase tak špatné. Spolehlivě opět zachytal FanTomas.
Od soupeře, jsem se dočkali pochvaly za slušně odehraný zápas.

GOLY:
14. Květoň (Janata), 23. Říha (Květoň)

SESTAVA:
FanTomas - JiFí, Kev, Játro, Míra, Martin, Vodouch, Fanda (neřešily jsme útok a obranu, hlavně to přežít)

16.02.2019 RH Roudná : HC Fantom

prohra 3:2

V 21.kole nás čekal soused z tabulky RH Roudná. V případě výhry, jsme se mohli posunout o příčku dále. Bohužel omluvenek bylo opět dost (Luboš, Mrazík, Karel a na závěr i nejproduktivnější hráč Vaňous). Nakonec dorazil Váňa a Honza Veselý, takže nás bylo deset. Soupeř se také nesešel v silné sestavě, takže utkání podle toho vypadalo. My jsme se soupeři přizpůsobili a nebruslili. Obrana celkem klapala, ale dopředu jsme byli neškodní. Bohužel šlo o další zápas, který jsme nezvládli.

SESTAVA:
FanTomas - Sagi, JiFí, Kev, Míra - Honza, Martin, Váňa - Vodouch, Játro, Fanda

GOLY:
9. Valeš (Veselý), 25. Kokeš Jiří (Píše)

10.02.2019 HC Fantom : HC Kostelec

prohra 3:7

Ve 20. kole jsme narazili na lídra soutěže Kostelec. Výhra v tomto zápase by byla překvapením i s ohledem na omluvenky, kdy chyběl Sagi, Karel, Luboš, Mrazík...
Celý zápas jsme tahali za kratší konec a soupeř nás přehrával hlavně díky dobré kombinační hře a bruslení. My jsme se dostávali do hry díky slabší obraně soupeře, ale naše útočná snaha často končila neschopností si přesně přihrát na hokejku. Nějaké šance jsme měli, ale soupeř byl jednoznačně lepší a zaslouženě vede tabulku. Poměrně smířlivé skóre jsme dosáhli i díky parádním zásahům Tomase.
M.

SESTAVA:
FanTomas - JiFí, Kev, Ondra, Míra - Martin, Smolda, Michal - Vodouch, Játro, Fanda

GOLY:
11. Vaněk Michal (Píše), 22. Píše (Květoň), 32. Janata (Smolík)

02.02.2019 HC Zvěrkovice : HC Fantom

výhra 2:4

Sestava na tento zápas vypadala velmi slibně, jelikož opět dorazil Luboš s Mrazíkem a místo chybějících opor obrany Sagiho a Jifího byl Ondra a Váňa. Do útoku jsme měli dokonce 8 hráčů, což znamenalo, že jsme hráli na 2 centry a 3 útočné dvojce. Start do utkání se nám moc nepovedl, kdy po špatné rozehrávce padl první gól do naší branky. Naštěstí se nám podařilo hned v následující minutě srovnat Lubošem. O otočení skóre se postaral Mates, který dvěma góly zvýšil na 3:1. Hlavně gól, kdy s obráncem na zádech poslal puk "bekhendem" pod víko, stál za to. Soupeři se povedlo zápas zdramatizovat, když snížil ve 38. minutě na rozdíl jednoho gólu. Všechny další šance soupeře pochytal opět skvěle chytající Tomas a nám se podařilo nakonec zlomit nápor soupeře 4. gólem. Do konce sezony nás teď čekají zápasy s těžkými soupeři, kde bude potřeba zlepšit bruslení a obranou fázi, kde nám často soupeř hrozil přečíslením.