Sezona 2017/2018:Osobní stránka na adrese: hcfantom.freepage.cz

ligové zápasy v sezoně 2017/2018
<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
03.02.2018 HC Fantom : HC Křída

prohra 2:3

nejsme schopni dát gol a podle toho dopadají naše zápasy. Dalším stínem utkání je zranění Vaňouse .... bohužel to vypadá na konec v letošní sezoně

GOLY:
24. Píše (Kolman), 33. Kolman (Schramhauser)

SESTAVA:
Gajdoš - Sagi, Míra, Kev, Játro - Karel, Šrami, Vaňous - Standa, Franta, Martin

27.01.2018 HC Bukovsko : HC Fantom

prohra 8:3

Vedli jsme 0:1, poté opět zbytečné chyby a soupeř odskočil na 4:1. Dokázali jsme stáhnout na 4:3, ale soupeř byl velice produktivní a bohužel 8:3 prohra. Musíme začít proměňovat šance, bylo jich celkem dost.
Za zmínku stojí vyvinutá rychlost Vaňouse při golu :-))))

GOLY:
2. Janata (Kolman), 24. Kolman (Píše), 25. Vaněk M. (Nesporý)

SESTAVA:
FanTomas - Sagi, Koky, Vodouch - Petr, Šrami, Vaňous - Játro, Karel, Martin

21.01.2018 HC Fantom : HC Radimov

prohra 5:6

opět nás postihl výpadek, vedli jsme 2:1 a od 12. do 15. minuty jsme prohrávaly 2:5. Dokázali jsem ve druhé třetině srovnat na 5:5. Třetí třetinu jsme asi byly i lepší. V poslední minutě smolné vyloučení a 12 sec. před koncem Říha s Jansou dotlačily puk do brány. Minimálně bod jsme měli mít.