Sezona 2019/2020:Osobní stránka na adrese: hcfantom.freepage.cz

prohra kontumačně 0:5

jen 7 lidí na zápas .....

19.10.2019 HC Zvíkov : HC Fantom

prohra 1:5

Začali jsme v 9 lidech. V první třetině jsem byly lepším týmem, ale soupeři do branky vysloveně padnul puk. V druhé třetině jsme po zásluze vyrovnali. Bohužel poté odstoupil Játro (po naražení na mantinel = bez vyloučení hráče Zvíkova). Poté již jen v 8 lidech jsme přestali stíhat. Soupeři opět padli 2 puky do branky a navíc využily přesilové hry. Kdežto my nedali ani samostatné úniky. Výkon dobrý, ale výsledek tomu neodpovídá.

GOLY:
6. Vaněk Jan (Smolík), 12. Vaněk Jan, 29. Vaněk Jan (Říha)

SESTAVA:
FanTomas - JiFí, Kev, Vodouch - Michal, Váňa, Smolda, Mrazík, Fanda

05.10.2019 HC Křída : HC Fantom

výhra 2:3 (1:0, 0:0, 1:3)

Stejná sestava jako v minulém zápase. Vstup jako z hororu, po chybné rozehrávce jsme hned v 15 vteřině prohrávali. Poté utkání pouze na jednu stranu. Náš tlak byl místy drtivý, ale nemohli jsme prostřelit brankaře. Mrazíkovy byl odpískán gól, který dle vzoru fér play byl z jeho strany odvolán. Po druhé třetině jsme poslali Ondru do první lajny, navíc na soupeři bylo vidět že mu dochází síly. Po začátku třetiny rozebrání soupeře od první lajny a Mrazík mezi betony střílí první branku. Poté Játro vybojuje puk, následuje střela od Keva a Játr před branou těčuje mimo dosah brankaře. a V krátkém sldu kapitán Sagi schoval svou střelu mezi hráče a otáčíme vývoj na 1:3. Soupeř sice snižuje v přesilovce, ale na víc nemá síly.
Hezký výkon, dobré bruslení, jen tak dál. Góly přijdou.