Sezona 2016/2017:Osobní stránka na adrese: hcfantom.freepage.cz

zápasy v sezoně 2016/2017
<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
31.10.2016 HC Fantom : RH Roudná

výhra 3:1

V první třetině byl vyrovnaný hokej se šancema na obou stranách a stav 0:0 byl pro nás možná milosrdnější. Ze začátku druhé třetiny jsme po nedůrazu úřed brankou dostali gol. Minutu poté byl vyloučen Kev a to byl zlomový moment. Oslabení skvěle zvládnuté, přidali jsme na bruslení a JiFí zaslouženě vyrovnal. Pak jsme převzali otěže zápasu a po dokonalém obratu, utkání vyhráli. Už samozřejmostí je skvělý výkon Fantomase :)

GOLY:
Kokeš J. (Schramhauser), Kokeš O. (Kokeš H.), Schramhauser (Nesporý)

SESTAVA:
Fantomas = JiFí, Sagi - Mrazík, Šrami, Petr - Kev, Koky - Váňa, Míra, Bobo - Martin, Játro

22.10.2016 HC Fantom : HC Dolní Bukovsko

výhra 4:1

Fantomas marodil, takže nám vypomohl v bráně Pepa Gajdoš z Hrachoviště.

GOLY:
Hájek (Sedlák), Kokeš O.(Hájek), Schramhauser (Pudil), Sukdol (Pudil)

SESTAVA:
Gajdoš = JiFí, Sagi - Luboš, Šrami, Petr - Kev, Koky - Váňa, Samík, Martin - , - Vodouch, Standa, Bobo

15.10.2016 HC Kostelec : HC Fantom

výhra 1:4

První dva goly jsme vstřelili v oslabení !!!
Kaňkou na utkání byl puk v obličeji Luboše.

GOLY:
Pudil 2 (Nesporý), Schramhauser (Pudil), Vaněk Jan

SESTAVA:
Tomas = JiFí, Sagi - Luboš, Šrami, Petr - Vodouch, Váňa - Míra, Martin, Samík

08.10.2016 Fantom : Křída

výhra 7:3

Průběh celého zápasu ovlivnil náš nástup, který se nám povedl a díky čistému hattricku Šramiho jsme celkem brzy vedli 3:0. První lajna díky Lubošovi soupeře často přehrávala a moc jsme je k něčemu nepouštěli. Naše druhá lajna hrála zodpovědně a ani při jejím pobytu na ledě neměl soupeř moc šancí a pokud ano, tak je zlikvidoval výborný Tomas. Skóre se dařilo neustále navyšovat a soupeř se prosadil až za stavu 6:0. Nakonec jsme tedy po témeř třech letech tohoto soupeře konečně porazili a to výsledkem 7:3. Skvěle zahrál Šrami, který dal 4 góly hlavně díky skvělému pohybu a nahrávek od Luboše a neúnavné práci nahoru dolu od Peti.