Sezona 2018/2019:Osobní stránka na adrese: hcfantom.freepage.cz

zápasy v sezoně 2018/2019
<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
26.01.2019 HC Fantom : HC Radimov

prohra 4:6

Před zápasem hromada omluvenek (Michal, Karel, Kev, Ondra, Váňa, Luboš, ....) Sagi se hecnul a i přes chorobu dorazil, tak nás bylo 9.
První třetina byla dobrá, sice jsme prohrávali po blbém odrazu puku od mantinelu a střele do prázdné brány, ale hráli jsme jednoduše puky do středního pásma a Mates nádhernou kličkou golmanovi srovnal. Za minutu Mrazík nečekanou ránou od modré, nás dostal do vedení.
Ze začátku druhé třetiny, opět Mrazík po projetí celým hřištěm pod víko dal na 3:1. Pak přišel opět náš "už klasický výpadek. Vyloučení a během 2 minut jsme prohrávali 3:4. Pak přišel nádherný okamžik, kdy Martin v letu udělal kličku golmanovi = 4:4.
Třetí třetina začala opět našema vyloučeníma a přetížená obrana přestala stíhat. Dva goly, byly logickým vyústěním. Když jsme se nadechovali k náporu, vypadl proud v celém Veselí. Nepovedený zápas, dnes rozhodně bylo na výhru.

SESTAVA:
FanTomas - Sagi, JiFí, Játro - Mrazík, Míra, Standa - Fanda, Martin, Mates

GOLY:
9. Malecha (Mráz), 10. Mráz (Píše), 18. Mráz (Píše), 30. Janata (Toufar)

19.01.2019 HC Zvozna : HC Fantom

remíza 4:4

Zápas mnoha šancí na naší straně, které zůstaly nevyužity, a proto přišel trest v podobě ztráty bodu s jasně posledním týmem. Po slibném úvodu a vedení 3:0 jsme další jasné šance nepromněnili a přišel trest v podobě několika brejků a vyrovnání. Nápor v poslední minutě už k ničemu nevedl a my jen remizovali 4:4.

SESTAVA:
FanTomas - Sagi, JiFí, Váňa, Míra - Michal, Karel, Honza - Fanda, Martin, Mates

GOLY:
6. Janata (Malecha), 14. Veselý, 15. Vaněk Michal (Vaněk Jan), 28. Vaněk Michal (Kollman)

12.01.2019 HC Bad Boys : HC Fantom

remíza 3:3

V 16. kole nás čekal náročný soupeř - Bad boys. Sešli jsme se v parádní sestavě, kdy dorazili prvně v sezoně Luboš a Michal a navíc jsme měli novou posilu, bývalého kapitána TJ Loko Martina Smolíka. Na hře to bylo od začátku znát a soupeře jsme přebruslovali a brzy jsme vedli 2:0. Pak jsme trochu polevili a soupeř se dostal do tempa. Podařilo se mu snížit a při špatném střídání během našeho oslabení i vyrovnat. Naše hra se pak rozpadla díky dalším vyloučením většinou za zákroky hokejkou a soupeř otočil na 3:2. V nervózním závěru se nám podařilo alespoň vyrovnat a tento výsledek udržet. Opět skvěle zachytal Tomas a držel naše šance na dobrý výsledek.
M.

SESTAVA:
FanTomas - Sagi, JiFí, Kev, Míra - Pudílek, Martin, Mrazík - Michal, Smolda, Fanda / Mates

GOLY:
7. Pudil (Mráz), 11. Vaněk Michal (Říha), Janata (Valeš)

05.01.2019 HC Fantom : HC Dolní Bukovsko

výhra 1:0

Derby mezi tradičními soupeři Fantom a Bukovsko slibovalo hokej plný nasazení a chutě zvítězit. A opravdu, od prvních minut se hrálo v poměrně vysokém tempu a hra se přelévala od jedné branky k druhé. Nicméně ani jednomu týmu se nedařilo skórovat i díky skvělým zásahům gólmanů. První, kdo dostal puk za záda brankáře jsme byli my, jenže Vaňousovo gól nebyl uznán pro postavení spoluhráče v brankovišti. V prostřední části narušilo hru několik vyloučení, kdy se opět parádně předvedli gólmani. Další, tentokrát již uznaný gól, padl po pěkné přihrávce Matese od zadního mantinelu, kdy Vaňous podruhé překonal golmana Bukovska. Skóre 1:0 drželo i přes několik našich šancí (Játro, Fanda 2x, Karel asi desetkrát...:) a hlavně díky skvělým zákrokům Tomase, který působil dojmem, že dnes ho prostě nikdo nepřekoná. Vychytal spoustu střel a hlavně i nebezpečných dorážek a po zásluze si připsal čisté konto. Závěrečný tlak i díky němu Bukovsku nevyšel, naopak nám opět nebyl uznán gól, kdy se puk odrazil od břevna k čáře a ven z brány. Naštěstí nás to nemuselo mrzet. Parádní nasazení a Tomas byla dnes vítězná kombinace.