Sezona 2018/2019:Osobní stránka na adrese: hcfantom.freepage.cz

zápasy v sezoně 2018/2019
<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
17.11.2018 HC Fantom : RH Roudná

prohra 2:3

Stav zraněných se opět rozrostl, tentokrát Petr s kolenem. Dál bohužel bez účasti Váni a Ondry. V dost okleštěné sestavě se nám nedařilo. Na 10 lidí nás doplnil Mates Malecha, ale soupeř se sešel kompletní. Stav 0:3 po dvou třetinách byl neveselý. Co naplat, že jsme byly v 3 samostatných únicích, ale trefit branku pro nás byl problém. Ve třetí třetině Karel snížil na 1:3 a Michal na 2:3, ale salší šance zůstali nevyužity. Je potřeba se uzdravit a ti co jsou zdraví, musí chodit.

SESTAVA:
FanTomas - JiFí, Vodouch, Kev, Játro - Michal, Karel, Martin - Bobo, Fanda, Mates

GOLY:
36. Kolman (Vaněk Michal), 38. Vaněk Michal (Kolman)

10.11.2018 HC Kostelec : HC Fantom

prohra 9:5

Opět spousta omluvenek, ale hlásí se posila Jan Veselý. V kabině 10 lidí = super (soupeř v 8 lidech). První třetina nám nevyšla, sice 2 samostatné úniky, ale bez vstřeleného golu. Naopak jsme 3 obdrželi. Kostelec lépe bruslí, další dva goly v naší síti nevěstí nic dobrého. Opak je pravdou, dotáhli jsme se na rozdíl golu z 5:0 na 5:4. Poté začal úřadovat nejlepší střelec letošní sezony Torok a soupeř odskočil na 7:4. Gol Martina nás opět nabudil, ale za minutu nás opět Torok zlomil.