Sezona 2018/2019:Osobní stránka na adrese: hcfantom.freepage.cz

zápasy v sezoně 2018/2019
<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
15.12.2018 HC Křída : HC Fantom

výhra 2:3

Dalším soupeřem v druhé polovině sezony byla Křída. Nepříjemný soupeř hrajicí hlavně na nebezbečné "brejky". Což se potvrdilo u obou jejich gólů, kdy první padnul po nenápadné střele přes beky. Podařilo se nám díky Sagimu a Martinovi otočit na 2:1 a tento výsledek vydržel asi do 40. minuty, kdy po dalším brejku Křída vyrovnala. My měli celkem dost šancí, ale když už jsme překonali golmana, tak nám stála v cesťe branková konstrukce, jako třeba v případě Matesovo rány zápěstím.
V závěru jsme soupeře ještě zmáčkli a Jifího střelu odraženou od zadního mantinelu uklidil Vaňous "bekhendem" za záda přesouvajícího se golmana. Časomíra se v tu chvíli zastavila na 3,5 s do konce. Štěstí se tedy nakonec přiklonilo na naši stranu, ale celý zápas jsme mu šli naproti.
Snad se také brzy konečně sejdeme v "plné" sestavě, aby ta hra šla ještě nahoru.
M.

SESTAVA:
FanTomas - Sagi, JiFí, Kev - Michal, Martin, Játro - Fanda, Václav, Mates

GOLY:
16. Toufar (Vaněk Michal), 18. Janata, 45. Vaněk Michal (Kokeš Jiří)

08.12.2018 HC Fantom : HC Hrachoviště

prohra 2:4

Sérii prohraných zápasů jsme chtěli konečně ukončit, ale v cestě nám stálo dobře hrající Hrachoviště. Naše sestava byla opět bez dlouhodobých marodů, ale alespoň se vrátil Sagi, což znamenalo posílení obrany a celkem 9 hráčů...Do zápasu jsme nevstoupili špatně, když se druhé lajně díky důrazu před brankovištěm podařilo vstřelit první gól. Radost však netrvala ani minutu a Hrachoviště velmi rychle vyrovnalo. O zápasu rozhodla část, kdy jsme bohužel díky zbytečným vyloučením hráli několik minut dokonce 3:5. Soupeř odskočil na 3:1 a pak na 4:1. Trocha naděje svitla po snížení Michalem na 4:2, ale čas na obrat již nebyl. V poslední minutě ještě Michal po průniku po levém křídle rozezvučel břevno, ale to bylo v podstatě vše.
Nicméně zápas se hrál poměrně v tempu a měl slušnou úroveň. Je potřeba se sejít v optimálním složení, kdy v útoku velmi chybí Peťa a Karel a v obraně zase Ondra a Voráčkové.
Pokud bychom se takto sešli, tak se obávám, že třeba Šrami by byl rád za třetí lajnu, možná by dokonce seděl... :) :) :)

Hvězda utkání je jasná = Martin

Šancí bylo spousta (Játro, Mates, Karel), ale bez golového zakončení. Hodně šancí soupeře vychytal opět skvělý FanTomas.

SESTAVA:
FanTomas - JiFí, Vodouch, Kev, Ondra - Martin, Míra, Karel - Mates, Játro, Franta

GOLY:
3. Janata (Kolman), 4. Janata (Kokeš Ondřej), 22. Janata (Říha), 26. Janata (Kolman), 27. Květoň (Kolman)

24.11.2018 HC Zvíkov : HC Fantom

prohra 9:1

Na tento zápas vypadl ze sestavy Karel, Martin, Bobo a Mates. Doplnil nás Míra a Standa, takže na zápas s favoritem soutěže se nás sešlo OSM. Soupeř nám nedal šanci, chtěli jsme hrát na brejky, ale nedařilo se. Čestný gol dal Michal.